Nagrody


Nagroda Polski Producent Żywności dla SAD na Zapieckach za sok jabłkowy z czarną porzeczką

Walory smakowe i zdrowotne soku jabłkowego z czarną porzeczką sprawiły, że SAD na Zapieckach otrzymał zaszczytny tytuł Polski Producent Żywności. Nagroda została wręczona na Dożynkach województwa mazowieckiego w niedzielę, 4 września 2016 w Otwocku.

Naturalny sok jabłkowy z czarnej porzeczki z Sadu na Zapieckach znalazł się w zaszczytnym gronie najlepszych produktów żywnościowych na Mazowszu:


Pomysł utworzenia Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego (Culinary Heritage Europe) pojawił się na duńskiej wyspie Bornholm i w szwedzkiej Skanii w 1995 r. Od samego początku zyskała swoich wiernych propagatorów i zwolenników. Wzbudziła ogromne zainteresowanie we wszystkich regionach Europy. Zwłaszcza tam gdzie producenci chcą oferować mieszkańcom i turystom regionalną żywność.
Obecnie do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego należy dwadzieścia pięć regionów europejskich, w których powstaje żywność wysokiej jakości na bazie lokalnych naturalnych surowców. Każdy region zrzesza swoich producentów, przetwórców oraz dystrybutorów regionalnej żywności.

Z dumą informujemy, że od 19 maja 2016 SAD na Zapieckach należy do elitarnego grona Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego, region Mazowsze.

Foto. www.mazovia.pl


W maju 2015 roku Sad na Zapieckach otrzymał Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego za 100% naturalny sok jabłkowy tłoczony na zimno.

Sad_Na_Zapieckach_Polski_Producent_ZywnosciLotnisko Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej w Płocku w ostatnią niedzielę września, 27 września 2015, stało się miejscem największego rolniczego święta na Mazowszu w 2015 roku. Sad na Zapieckach został zaproszony i nagrodzony. Otrzymaliśmy nagrodę, jako Wojewódzki Finalista Inicjatywy Pozytywistycznej Polski Producent Żywności. To kolejne potwierdzenie jakości naszego soku jabłkowego. Patrz: Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego.

 

 

 

 Zapraszamy do kontaktu. Prosimy o wiadomość na e-mail: biuro@sadnazapieckach.pl , sadnazapieckach@gmail.com

lub prosimy skorzystać z formularza: