Usługa tłoczenia soków


Bag in box to typ opakowań, który jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i w Europie Zachodniej. Zachodni konsumenci chwalą sobie jego ekonomiczność i wygodę w użytkowaniu. W 2012 roku postanowiliśmy uruchomić wytwórnię soków w opakowaniach typu „bag in box” we wsi Zapiecki (gmina Pomiechówek, powiat nowodworski). W kwietniu 2014 zakończyliśmy etap przygotowań do produkcji i uzyskaliśmy wszelkie niezbędne zgody.

Oferta usługowego tłoczenie soków jest szczególnie atrakcyjna dla producentów, którzy do tej pory musieli korzystać z tłoczni położonych w rejonach wokół Grójca lub Sochaczewa. Teraz jest bliżej, wygodniej i bez dodatkowych wysokich kosztów dalekiego transportu.

Oferujemy Sadownikom usługowe tłoczenie soków. Czy warto? Warto ponieważ zainteresowanie naturalnymi sokami z owoców i warzyw jest wśród konsumentów coraz większe. A jest to też interesująca oferta dla gastronomii i hotelarstwa. Stale wzrasta świadomość społeczeństwa dotycząca zdrowego żywienia. Ludzie czytają etykiety i coraz częściej wybierają żywność nieprzetworzoną. Zarówno robiąc zakupy dla domu, jak i próbując nowych smaków na wyjazdach. Na szczęście coraz częściej. Dla zdrowia, ale i portfela.Zapraszamy do kontaktu. Prosimy o wiadomość na e-mail:  biuro@sadnazapieckach.pl , sadnazapieckach@gmail.com

lub prosimy skorzystać z formularza: